זהו רגע מכריע עבור הכלה. השלב הכי חשוב מנקודה זו עבור הכלה. הוא בחירת השימלה ליום חתונתה. אך הכלה מוצאת את עצמה בדרך כלל במבוך,מירוץ, והתרוצצות מיותרת בין עשרות סלוני כלות מאחר וסלון כלות איננו מכולת, שאפשר לקפוץ אליו לכמה דקות כדי לקנות מצרכים.

מומלץ להשקיע יותר זמן בבחירת שימלה לכן הכלות מצפות ליחס חם, אדיב, ושירות הולם מצוות הסלון מאחר והכלה תצטרך לשהות בסלון כמה שעות טובות!

לכן במקרה הזה כדאי וחשוב להתיחס לדברים הכי מינימליים כמו למשל צוות אדיב שמוכן לעזור במצבים קיצוניים. כלה אשר עסוקה בבחירת שמלה בדרך כלל מתארת לעצמה רק אב טיפוס בכזה שהיא רואה את עצמה ניצבת מתחת לחופה ולכן מאוד קשה לה לתאר, ולפרט את צורת שמלת החלומות אותה היא רוצה.

במקרה קלאסי זה מאוד חשוב ליפול על סלון כלות אשר מציע צוות מעצבים מקצועי ומנוסה ומוכן לכל תרחיש מעצב שיוכל להעריך את מבנה גופך למלא את החוסרים ולהלביש את הכלה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לאחר בדיקה מעמיקה של טיב הסלון וניתוח בקשותיה ורצונות הכלה המעצב יציע רק את השמלות שיתאימו לה בוודאות. ובכך ניתן לחסוך זמן יקר בבחירה ובמדידה של שמלה. כל סלון כלות בכל רמה צריך להיות מטופח, נקי, ונוח, הסוד העיקרי להצלחה העומד בפני בחירת שמלת כלה זהו החיבור בין יחודיות העיצוב וסוג השמלה לבין האישיות של הכלה כי התאמה נכונה של שמלת כלה מביאה לשלמות אמיתית והסתרה של כל החסרונות. והדגשת יופיו של גופך. ובכך ניתן להשיג את את המטרה.

שינוי גודל גופנים
Made with
GS ❤